Naším zájmem je životní prostředí. Veškeré jeho formy a složky, které pozitivně ovlivňují vše, co nás z organické stránky věci obklopuje. Nepřicházíme s něčím převratným, co by ve světě bylo nové a nevyzkoušené. Problematika efektivních, neboli probiotických mikroorganismů (dále jen EM), které tvoří pouze necelých deset procent veškerých mikroorganismů, je zkoumána již dlouhou dobu, jejich působení, jako katalyzátor mikrobiologických procesů je více zkoumáno posledních  30 let.


Naše společnost navazuje na tyto znalosti tím, že přenáší získané informace, rady, doporučení a samotné preparáty dále na ty, kterým není lhostejný svět přírody, která nás obklopuje a kterou si průmyslovým a civilizačním pokrokem stále devastujeme. Velmi důležitá je schopnost EM vázat organický dusík, a to ve volné formě a v dostatečném množství.

 

Veškeré informace uvedené na našich webových stránkách jsou podloženy výzkumy, vývoji a mezinárodní spoluprácí mezi těmi, kteří se o oblast využití preparátů na bázi EM zajímají. Hlavním propagátorem a garantem myšlenky využívání EM je Prof.Teruo Higa, který aktivně pomáhá v rozšiřování využití EM v Japonsku, kde jejich využívání je nejrozšířenější a zasahuje od potravinářského a zpracovatelského průmyslu, přes odpadové hospodářství, zemědělství, stavebnictví, až po ochranu zeleně městských a příměstských aglomerací, údržbu vodních ploch a zahrádkářství.

Využití EM je opravdu velmi široké. Snad nejzajímavější je fakt, že známé je pouze necelé půl procento celkových mikroorganismů, stejně tak i fakt, že jejich schopnosti stále teprve poznáváme a učíme se jejich využívání. Přitom není možné srovnat zkušenosti mikroorganismů a člověka, jakkoliv bychom byli v současné době pokročilí ve vědě a výzkumu. Zapojte se do tohoto fascinujícího dobrodružství i Vy a pomozte nám rozšířit povědomí o možnosti pomoci ozdravit naši přírodu něčím, co je její součástí bez genetických úprav!

WELCOME TO OUR WEBSITE. As most of texts are in Czech language, please join at least photo gallery, where are also English notes. We are working on translation, so we should be able to offer you a part of our knowledge and experiences. Here is our short introduction. 

Our main interest is environment, all it´s forms and parts, those possitively influenting us and those surrounding us. We are not having anything completely new, something unexplored and unused, as EM problematic is developed for more than 30 years now and our company is trying to use that experience and together with all information, advises and recommendations give the best to our customer and to help to healthier environment at the same time. 

We are at the stage of knowing some of Effective Microorganisms and their abilities, characters and what they do in certain environment, however there are many EM, we don´t know yet and who can bring something new, exciting, innovative. That is what gives us a drive and hopefuly convinces you to be a fan not just our way, but also of our website or facebook . Thank you all for sharing it with your friends. Your EM Green Team

SHOULD YOU WANT TO SEE SOME NICE VIDEOS WITH EM TREATMENT AND RESULTS, GO TO "REFERENCE" AND SCROLL DOWN. THERE THEY ARE. 

DEKONTAMINUJEME STUDNY, SKLEPY A PŮDU ZASAŽENOU POVODNĚMI A TO ČISTĚ EKOLOGICKÝMI PRODUKTY ZA VELMI PŘIJATELNÉ CENY. INFORMUJTE SE NA PODMÍNKY.

Anketa

Líbí se vám náš web? Do you like our website?

Ano, je hezký - YES, is cool (181)

74%

Ne, potřebuje doladit - Needs some work on... (41)

17%

Je mi to jedno - Don´t really care... (21)

9%

Celkový počet hlasů: 243

Novinky

Václav Havel - RIP

19.12.2011 18:56
VÁCLAV HAVEL - Byl jste náš hrdina, byl jste demokrat, byl jste humanista. Byl jste naším...

VÁNOČNÍ PROBIOTICKÝ BALÍČEK za 490Kč

05.12.2011 13:58
Tento speciální probiotický balíček zdraví, který pro vás máme, obsahuje následující...

Máme nový výrobek - Probiotické tekuté mýdlo!

28.11.2011 00:14
Dobrý den, rozšiřujeme opět produktovou řadu o nový výrobek. Jedná se o populární produkt za...

Dorazila nám hnědá keramika (N-typ)!

31.10.2011 19:54
Konečně jsme se dočkali a přes drobné průtahy jsme obdrželi, prozatím, 3 sáčky (po zhruba 450g),...

Připravují se probiotika pro lidi

12.10.2011 00:30
Rádi bychom naše příznivce upozornili, že v současné době společnost EM-EKO, s.r.o., dokončuje...

EM Pro-Bio 5 a EM Pro-Bio 15 jsou již nyní k dostání!

08.10.2011 20:23
Rádi bychom vás informovali, že jak EM Pro-Bio 5 (pro floru), tak takké EM Pro-Bio 15(pro faunu)...

Jsme na Facebooku a Twitteru

25.09.2011 21:33
Konečně se nám podařilo dokončit i první fázi projektu "sociální sítě a EM" a tak bychom vám rádi...

EM Pro-Bio5

23.09.2011 12:46
Připravujeme do prodeje nový produkt s názvem EM Pro-Bio5. Tento preparát je díky pozměněnému...

Nová prodejní místa

30.08.2011 19:59
Preparáty na bázi EM, které máme v nabídce, a které v ČR zastupuje společnost EM-EKO, jejímž jsme...

Hledáme nové distributory

25.08.2011 16:50
Jelikož máme zájem o další rozšiřování informací o výhodách a využití efektivních mikroorganismů,...
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>